نامه ی خدا به خلق

به: شما

تاریخ: امروز

از: خالق

موضوع: خودت

عطف به : زندگی من

خدا هستم.

 امروز من همه مشکلاتت را اداره میکنم.

 لطفا به خاطر داشته باش که من به کمک تو نیاز ندارم .

 اگر در زندگی وضعیتی برایت پیش آید که قادر به اداره کردن آن نیستی به راه های رفع آن فکر کن ولی خودت را عذاب نده.انرا در صندوق برای خدا تا انجام دهد بگذار.

همه چیز انجام خواهد شد ولی همه در زمان مورد نظر من نه تو

در صندوق من وقتی مطلبی را گذاشتی همواره با اضطراب پیگیری نکن. در عوض تمام چیزهای عالی ورودی شگفت انگیزی که الان که در زندگی ات وجود دارد تمرکز کن .

نا امید نشو شاید یک روز بد در محل کارت داشته باشی -به مردی فکر کن که سالهاست بی کار استو شغلی ندارد.

ممکنه غصه زود کذر بودنتعطیلات آخر هفته را بخوری - به زنی فکر کن که با تنگدستی هفت روز هفته را کار میکند تا فقط شکم فرزندانش را سیر کند.

این مطلب ادامه دارد...

/ 2 نظر / 8 بازدید
سید

با سلام بياييد در وبلاگ‌هايمان روز جهاني قرآن را پيشنهاد بدهيم .. به دور از هر گونه تفاوتهاي فکري، سياسي و ... چرا که قرآن متعلق به همه ي ماست .. همه با هم به سوي تاسيس روز جهاني قرآن.. دوستاني که مايلند لوگوي دعوت به روز جهاني قرآن را در وبلاگ‌هايشان به نمايش بگذارند کافي است اين خط برنامه را در سورس وبلاگشان بعد از کلمه‌ي <body> اضافه کنند <script language='JavaScript' type='text/javascript' src='http://www.anita-shakoori.com/banner.js'></script> در پناه قرآن باشيد

دریا

جمكران بر گو كه مهدى از حجاب رخ برون آرد، دهد ما را جواب جمكران مهرش به دل دارم همى گو نظر بر ما كند مهدى كمى سلام وبلاگ قشنگی دارید موفق باشید